پیغام روزانه

امام رضا (ع) می فرمایند: ايمان يك درجه بالاتر از اسلام است, و تقوا يك درجه بالاتر از ايمان است و به فـرزنـد آدم چيزى بـالاتـر از يقيـن داده نشده است.

اعضاي آنلاين

ما 3 مهمان آنلاین داریم

شنبه 6 شهریور
1395

23. ذي‌القعده 1437


27. آگوست 2016

دانلود مرورگر فایرفاکس

کاربر گرامی جهت مشاهده بهتر این وب سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده نمائید

 

هفته خوابگاههای دانشجویی گرامی باد

اطلاعیه درخواست خوابگاه وتعیین هم اتاقي برای سال تحصیلی 96-95

از طریق سیستم گلستان 7 تا 27 اردیبهشت 95

 

 

از طریق سیستم گلستان 7 تا 27 اردیبهشت 95

 

ثبت درخواست خوابگاه ابتدا توسط هر یک از دانشجویان متقاضی از طریق سیستم گلستان الزامی است و

در صورت تمایل به انتخاب هم اتاقی و خوابگاه پیشنهادی پس از تعیین سرگروه جهت ثبت درخواست گروهی در سیستم گلستان اقدام گردد.

ابتدا هریک از دانشجویان متقاضی خوابگاه برای سال تحصیلی 96-95 که دارای شرایط زیر می باشند لازم است از ساعت 9 صبح 7/2/95 تا ساعت14 مورخ27/2/95 شخصاً با مراجعه به سیستم گلستان و طی مسیر زیرنسبت به درخواست خوابگاه اقدام نموده وسپس چنانچه مایل به انتخاب هم اتاقی و پیشنهاد خوابگاه و اتاق می باشید ، یک نفر بعنوان سر گروه تعیین و سرگروه در بازه زمانی فوق با مراجعه به سیستم گلستان با پسورد خود و طی مراحل و مسیرهای زیرنسبت به ثبت گروه واعضای گروه (هم اتاقی) اقدام و سپس هریک از اعضا عضویت خود را در گروه تایید می نماید. قبل از اقدام مطالعه کامل این اطلاعیه ضروری است و هماهنگی و سرعت عمل اعضای گروه با سرگروه موجب انتخاب اتاق مورد نظر خواهد شد. از انجایی که دانشجویان عزیز درهر مکانی با دسترسی به گلستان می توانند درخواست خوابگاه و عضویت درگروه را ثبت نمایند لذا مهلت مذکور تمدید نمی گردد.

اعلام نتایج :

از تاریخ 22/3/95،دانشجویانی که خوابگاه به انان واگذار گردیده می توانند از طریق سیستم گلستان از مسیر ، دانشجویی ±خوابگاه ±اطلاعات جامع خوابگاه دانشجو از خوابگاه و اتاق واگذاری مطلع گردند . بدیهی است دانشجویانی که خوابگاه به آنان تعلق نمی گیرد، لازم است پیش بینی لازم در خصوص محل اسکان در سال تحصیلی آینده بعمل آورند .

شرایط واگذاری خوابگاه طبق مقررات صندوق رفاه دانشجویان :

الف- دانشجویان سنوات مجاز غیر بومی روزانه وشبانه شامل دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی بهمن 91 به بعد 2- دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ورودی بهمن 93 به بعد 3 - دانشجویان مقطع دکتری ورودی بهمن 91به بعد

ب- رعایت ضوابط و مقررات خوابگاه در زمان سکونت در خوابگاه (انضباطی ، اخلاقی ، بهداشت اتاق)

تذکر :

1- دانشجویان سنوات گذشته (ورودی های قبل از تاریخ اعلام شده بالا) و دانشجویان مهمان و دانشجویان بومی زیر 100 کیلومتر در صورت وجود فضای مازاد پس از اسکان ورودی های 95(که در هفته دوم مهرماه قطعی خواهد شد) و واجد شرایط بودن، پس از موافقت معاونت محترم دانشجویی و واریز نقدی اجاره بهای خوابگاه بر اساس تعرفه صندوق رفاه (ترم اول سنوات گذشته 2 برابر و ترم دوم سنوات گذشته 5/2 برابر دانشجویان سنوات مجاز) درخواست آنان بررسی خواهد شد. دانشجویان مذکور امکان ثبت نام از طریق سیستم گلستان را نخواهند داشت و صرفاً با مراجعه به مدیریت خوابگاه مجاز به ثبت نام اولیه به صورت انفرادی خواهند بود . ضمناً با توجه به محدودیت ظرفیت خوابگاه ارائه درخواست در این مرحله هیچگونه حقی برای اسکان این دسته از دانشجویان ایجاد نخواهد کرد.

2- دانشجویان شرایط خاص که مایل به انتخاب اتاق2 نفره می باشند لازم است پس ثبت درخواست خوابکاه در گلستان جهت تکمیل فرم اتاق 2 نفره به مدیریت خوابگاه مراجعه نمایند.

ضوابط واگذاری خوابگاه :

1- بر اساس بخشنامه صندوق رفاه دانشجویان ، کلیه دانشجویان ملزم به پرداخت اجاره بهای خوابگاه در ابتدای ترم تحصیلی می باشند ، لذا دانشجویانی که بدهی خوابگاه دارند لازم است در اولین فرصت ، نسبت به پرداخت آن و یا تعیین تکلیف بدهی خوداقدام نمایند. بدیهی است سیستم از انتساب اتاق به دانشجویانی که بدهی معوق دارند خودداری خواهد نمود .

2- مدیریت خوابگاه بنا به صلاحدید حق هرگونه جابجایی و تغییر در اسامی فرم هم اتاقی و یا خوابگاه و اتاق پیشنهادی انتخاب شده را دارد.

3- پس از اعلام اسامی دانشجویان واجد شرایط واگذاری خوابگاه ، این دسته از دانشجویان خوابگاهی محسوب شده و در صورت انصراف حداکثر تا بیستم شهریور ماه 95 باید انصراف کتبی خود را به اداره خوابگاهها تحویل دهند ، در غیر این صورت مبلغ اجاره خوابگاه در بدهی آنان ثبت خواهد شد.

4-واگذاری خوابگاه خود به سایر دانشجویان تخلف محسوب شده و ضمن محرومیت از کلیه تسهیلات رفاهی ، این دسته از دانشجویان به کمیته انضباطی معرفی خواهند شد.

 

 

1/2/95

امور خوابگاهها

 

 

ادامه مطلب...
 


 

منوی اصلی

مطالب مفید

نظر سنجی

اداره امور خوابگاهها

------------------------------------

اداره تربیت بـدنی

------------------------------------

اداره تغذیه و سلف سرویس