پیغام روزانه

امام رضا (ع) می فرمایند :هر كس اندوه و مشكلى را از مومنى بر طرف نمايد خداوند در روز قيامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد.

اعضاي آنلاين

ما 5 مهمان آنلاین داریم

پنجشنبه 6 شهریور
1393

3. ذي‌القعده 1435


29. آگوست 2014

دانلود مرورگر فایرفاکس

کاربر گرامی جهت مشاهده بهتر این وب سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده نمائید

 

 

نتایج فرم هم اتاقی خوابگاه برادران (کلیک کنید)
نتایج فرم هم اتاقی خوابگاه خواهران (کلیک کنید)

قابل توجه دانشجویان متقاضی خوابگاه در سال تحصیلی 94-93

که در مهلت مقرر نسبت به تکمیل فرم درخواست خوابگاه و هم اتاقی اقدام نموده اند

 

ضمن آرزوی موفقیت در امتحانات پایان ترم ، بدینوسیله اسامی دانشجویان واجد شرایط واگذاری خوابگاه جهت سال تحصیلی 94-93 که بموقع درخواست خوابگاه و فرم هم اتاقی را تکمیل نموده اند با ذکر خوابگاه و اتاق واگذاری در وب سایت معاونت دانشجویی به آدرس http://std.yazd.ac.ir  اعلام می گردد.

ضمناً توجه دانشجویان عزیز به نکات ذیل جلب می نماید :

1- دانشجویانی که اسامی آنان اعلام نگردیده واجد شرایط و یا در اولویت واگذاری نبوده و ضرورت دارد پیش بینی لازم درخصوص محل اسکان در سال تحصیلی اینده داشته باشند.

2- اختصاص خوابگاه و اتاق براساس ظرفیت ها و محدودیت ها و حتی المقدور نظرات دانشجویان صورت گرفته و در این مرحله غیر قابل تغییر است.

ضمناً دانشجویانی که درخواست تجدید نظر خوابگاه و اتاق واگذاری را دارند می توانند حداکثر تا 25 خرداد با مراجعه به مدیریت خوابگاه نسبت به تکمیل فرم درخواست تجدید نظر اقدام نمایند. بدیهی است درخواست های فوق مجدداً بررسی و حداکثر تا شروع سال تحصیلی اینده ، تغییرات احتمالی اعمال خواهد شد.

3- دانشجویان متقاضی سنوات گذشته (ترم 9 کارشناسی و دکتری و بعد ازان ، ترم 5 کارشناسی ارشد و بعد از آن و بومی روزانه استان یزد (دارای فاصله کمتر از 100 کیلومترتا دانشگاه) در مرحله دوم ( نیمه اول مهر ماه ) و پس از واگذاری خوابگاه به دانشجویان جدیدالورود در صورت وجود فضای مازاد  ، خوابگاه واگذار خواهد شد.

ضمناً با توجه به محدودیت فضای خوابگاهی ، امکان واگذاری خوابگاه به این دسته از دانشجویان اندک است .

4- با توجه به اینکه خوابگاه به دانشجویانی که درنیمسال اول سال تحصیلی 94-93 واحد اخذ نموده اند واگذار می گردد ، چنانچه مشخص گردد دانشجویی ثبت نام آموزشی نکرده است ، از ادامه سکونت وی جلوگیری شده و هزینه اسکان مسترد نخواهد شد.

پرداخت اجاره بهای خوابگاه نیمسال اول سال تحصیلی 94-93 و بدهی معوق:

1-پرداخت اجاره خوابگاه :

براساس بخشنامه صندوق رفاه دانشجویان ، کلیه دانشجویان ملزم به پرداخت اجاره بهای خوابگاه در ابتدای ترم و واریز نقدی به حساب ذیل می باشند. بدیهی است میزان اجاره بهای خوابگاه نیمسال اول ، پس از اعلام صندوق رفاه دانشجویان از ابتدای  شهریور ماه با درج در لیست اعلام اسامی واجدین شرایط  به ادرس های فوق الذکر به اطلاع دانشجویان خواهد رسید که لازم است به یکی از روشهای ذیل در ابتدای ترم پرداخت نمایند.

2- پرداخت بدهی معوق:

کلیه دانشجویانی که بدهی معوق دارند لازم است  با مراجعه به سایت گلستان از مسیر ذیل پس از  مشاهده و یادداشت مانده بدهی نسبت به پرداخت آن قبل شروع سال تحصیلی 94-93 به یکی از روشهای اعلام شده اقدام نمایید. بدیهی است از واگذاری خوابگاه به دانشجویانی که بدهی معوق دارند خودداری می گردد.

سیستم گلستان _دانشجویی _اطلاعات جامع خوابگاه دانشجویی _مشاهده اطلاعات دانشجو  _ مشخصات خوابگاهی  _مانده بدهی نهایی (یاداداشت و به یکی از طرق ذیل پرداخت نمایید.)

نحوه ی پرداخت :

الف- پرداخت الکترونیکی از مسیر ذیل :

سیستم گلستان _ دانشجویی _خوابگاه _پرداخت و تسویه حساب _ پرداخت  الکترونیکی بابت خوابگاه _ ترم پرداخت 3922 و دلیل پرداخت ؛ پرداخت بابت اجاره بهای خوابگاه Ù ثبت مبلغ پرداختی (مبلغ بدهی معوق و یا اجاره بهای خوابگاه) Ù آرم بانک و ادامه تراکنش بانکی

ب- واریز به شماره حساب 2007519098 بانک تجارت شعبه دانشگاه یزد بنام صندوق رفاه دانشجویان پس از درج مشخصات خود و تحویل فیش مربوطه به امور دانشجویی نسبت به تحویل اتاق در شروع سال تحصیلی جدید اقدام نمایند.

تذکر مهم : چنانچه دانشجویی بدهی معوق خود را حداکثر تا شروع سال تحصیلی جدید تسویه حساب ننماید، از تحویل اتاق خودداری و به سایر متقاضیان واگذار می گردد.

استفاده از اینترنت ADSL  در خوابگاه :

دانشجویانی که با هدف افزایش سرعت اینترنت و بهره مندی بهتر از شبکه متقاضی استفاده از اینترنت ADSL هستند می توانند با مراجعه به مدیریت خوابگاه و تکمیل فرم تقاضای ADSL و پرداخت هزینه مربوطه اقدام کنند.

                                                                                                                                                    امور دانشجویی

                                                                                                                                                                  93/3/19   

 

اطلاعیه درخواست خوابگاه

برای سال تحصیلی 93-94

(فرم هم اتاقی)

کلیه دانشجویان خوابگاه برای سال تحصیلی93-94 که داری سنوات

مجاز تحصیلی بوده و غیربومی محسوب می شوند از تاریخ 4/2/93

لغایت 22/2/93در زمان اعلام شده ذیل با مراجعه یک نفر بعنوان

سرگروه به مدیریت خوابگاه خودنسبت به دریافت فرم وتکمیل و

تحویل آن در مهلت فوق الذکر اقدام نمایند.


زمان مراجعه برای برادران:از ساعت 9صبح الی 15 محل توزیع:

 سرپرستی خوابگاه حاج مهدی

محل تحویل فرم:مدیریت مرکزی خوابگاه برادران واقع در پشت

نمازخانه(دانشجویان ساکن در خوابگاههای خارج از سایت شرقی

به مدیریت خوابگاه خود مراجعه کنند.)


زمان مراجعه برای خواهران: از ساعت21 الی 23 محل توزیع

و تحویل فرم : مدیریت خوابگاههای خواهران

 

امور دانشجویی

 

 

 

 


 

منوی اصلی

مطالب مفید

نظر سنجی

اداره امور خوابگاهها

------------------------------------

اداره تربیت بـدنی

------------------------------------

اداره تغذیه و سلف سرویس